אמני הולה הופ מעוררי השראה מהעולם

ההולה הופ כבר כבש את העולם ועם הזמן אנו מתוודעים  להרבה אמנים ורקדנים שמביאים איתם כישרון יוצא מן הכלל בתחום.
ריכזנו עבורכם את סרטוני ההולה הופ הכי יפים שיעוררו בכם המון השראה, תהנו:)

Caterina suttin

קטרינה סאטין- הופרית אמריקאית מאוסטין, טקסס. אחת ההופריות הכי מעוררות השראה שיצא לי לראות.
בקליפ שלה -Perfect Timing היא מציגה כישרון יוצא מן הכלל וסגנון ייחודי וצבעוני ביותר.

Lisa Lottie

אם עדיין לא הכרתם אותה נעים מאוד זאת ליסה לוטי הופרית מאמסטרדם, הולנד. ליסה היא אחת ההופריות הראשונות של ההופ דאנס ואחת הכישרוניות גם כן. ליסה החלה את דרכה בקרקס בהודו ומשם התגלגלה למופעי רחוב בהם היא רוקדת עם חישוקי הולה הופ ומהממת את הקהל. אחד הקליפים הכי מפורסמים שלה צולם באחד ממופעי הרחוב שעשתה בלונדון והספיק לצבור יותר ממיליון וחצי צפיות ביוטיוב. תהנו:)

Tiana zoumer

טיאנה זאומר היא הופרית אמריקאית ויוצרת.טיאנה היא בעלת רזומה עשיר בתחום והביאה איתה הרבה חידושים להופ דאנס ייחודיים ומעניינים ביותר.
הנה אחת מההופעות הרבות שעשתה שישאירו אתכם פעורי פה.

Brecken Rivara

אחת ההופריות הראשונות והמדהימות עם סגנון ייחודי משלה.ברייקן משלבת הרבה ברייק-דאנס בתוך הריקוד שלה, עם הרבה טכניקה ואנרגטיות שיש רק לה. כשברייקן רוקדת עם החישוק אפשר לראות כמה היא מחוברת אליו וזה משהו שתמיד כיף לראות. הנה אחד הקליפים הראשונים שלה שיגרום לכם לקום מהכיסא ולעשות הולה הופ.

Jhonatan Levingston Baxter

אבי ההולה הופ, מאסטר, ואחד ההופרים הראשונים מהמין הגברי:) בקסטר תרם רבות מהטכניקה שלו לתחום ההופ דאנס וכמובן ממציא הברייקים המפורסם. לג'ונתן יש שיטת לימוד ייחודית שמשלב את כל הגוף בריקוד ומכניס זרימה ורצף בתוכו. מה שהרבה לא יודעים זה שבקסטר החל את דרכו עם החישוק עם פציעה בכתף וכשהחל להתאמן הבין שהאימון עם החישוק עוזר ומרפא אותו.
בקסטר מפורסם באימון שלו עם עיניים מכוסות ולפי דבריו הוא נוטה לשמוע את הקצב של החישוק. הנה אחד מהקליפים שלו עם כתוביות שמסבירות קצת על הטכניקה שלו.

 Alexandra Savina-Row Art

הוידאו הזה הוא אמנם לא ריקוד הופ-דאנס קלאסי אבל בהחלט מראה לנו מגוון של משחקים שאפשר ליצור עם החישוק במיוחד מחוץ לגוף. הוידאו הזה בכיכובה של אלכסנדרה סבינה יהמם אתכם באלגנטיות וברמת השליטה שהיא מפגינה בו.

shaki sunfire

אצל שאקטי (שם כינוי) הדגש הוא על זרימה ופלואו כשהיא רוקדת עם החישוק. תוכלו למצוא הרבה עדינות רוך ובעיקר זרימה יוצאת מן הכלל שהיא מצליחה להפגין, ולכל זאת תוכלו להיווכח בסרטון הבא.